Perşembe, Haziran 13, 2024
spot_img
Ana SayfaAnasayfa ManşetYENİ i30 GÜNYÜZÜNE ÇIKMAYA HAZIRLANIYOR

YENİ i30 GÜNYÜZÜNE ÇIKMAYA HAZIRLANIYOR

Hyundai, C segmentindeki başarılı modeli i30’un tamamen yenilenmiş halinin ilk fotoğraflarını nihayet gözler önüne serdi. Daha modern ve iddialı bir yapıya sahip olan Yeni i30, ilk bakışta neler vaad ettiğini de bu fotoğraflarla az çok hissettirmiş oluyor.

Paris Otomobil Fuarında tanıtılacak

Ekim ayında kapılarını ziyaretçilere açacak Paris Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanı yapılacak olan Hyundai Yeni i30, Avrupa’daki müşterilerinin beklentilerine göre yine Avrupa’da geliştirilerek üretiliyor. Yerini alacağı modele göre daha rafine ve daha modern çizgilerden oluşan Yeni i30, yenilenen özellikleriyle kalite hissini daha da yukarı taşımayı hedefliyor.

Hyundai Motor Grubu Baş Tasarımcısı ve Bölüm Başkanı Peter Schreyer, yenilenen otomobille ilgili olarak, ”Herkese hitap eden yepyeni bir otomobil üretmek adına sadece müşteri odaklı yaklaşmadık. Çok daha geniş bir yelpazede, çeşitli beğenileri ve görüşleri olan insanlar üzerinde durarak bu iddialı modelimizi gün yüzüne çıkardık. Tasarım dili tamamen doğal olan ve akıcı çizgilere yer verdiğimiz Yeni i30, zarif gövdesiyle Hyundai dizayn felsefesini de bambaşka bir boyuta taşıyor. Yepyeni basamaklı ızgarası sayesinde bu değişimi vurgulamak istiyoruz” dedi.

Hyundai Yeni i30

 

İLİŞKİLİ MAKALELER

POPÜLER HABERLER