Pazartesi, Mart 20, 2023
spot_img
Ana SayfaAnasayfa ManşetNAVARA TÜRKİYE'Yİ DOLAŞACAK

NAVARA TÜRKİYE’Yİ DOLAŞACAK

Müşterileriyle birçok platformda bir araya gelen Nissan, “Navara Türkiye Şovu” adı ile 38 farklı şehri kapsayan tura başlıyor. Neredeyse Türkiye’nin yarısının ziyaret edileceği tur, 5,5 ay sürecek ve tur kapsamında NAVARA’lar Türkiye’nin kara ve deniz toplam sınırını tam 2,5 kez dolaşacak kadar yol kat edecek.

Nissan bayilerinin bulunduğu il merkezlerinin yanında, 250’nin üzerinde köy, ilçe ve kasabayı da kapsayan turda Navara, pick-up sahibi olmak isteyenlerle buluşacak. Tüketiciler tur kapsamında, SUV konforu sunan Navara’yı yakından tanıma ve test etme imkanı bulacakları gibi, şova özel cazip fiyatlar, ödeme ve finansman seçeneklerinden de faydalanabilecek.

30 Temmuz- 15 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Navara Türkiye Şovu kapsamında; Adana, Diyarbakır, Mardin, Gaziantep, Batman, Mersin, Şanlıurfa, Hatay, Konya, Tekirdağ, Edirne, Trabzon, Rize, Antalya, Isparta, Bursa, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Muğla, Van, Hakkari, Manisa, Balıkesir, İzmir, Denizli, Afyon, Aydın, Ankara, İstanbul, Kayseri, Samsun, Ordu, Amasya, Erzurum, Sivas ve Erzincan’da köy meydanları, sanayi siteleri, sebze-meyve ve balık halleri, pazar yerleri, maden ocakları gibi alanlarda Nissan Navara’lar tüketici ile buluşacak ve isteyenler test sürüşü gerçekleştirip SUV konforu sunan Navara’yı deneyimleyebilecek.

İLİŞKİLİ MAKALELER

POPÜLER HABERLER