Salı, Nisan 16, 2024
spot_img
Ana SayfaAnasayfa ManşetRENAULT MUTLULUĞUN RESMİNİ YAPTI

RENAULT MUTLULUĞUN RESMİNİ YAPTI

Yeni nesil çağrı merkezi Renault ve Dacia Dialog un tanıtımını yapan Renault geliştirdiği teknoloji ile müşterisini sesinden tanıyor. Call centerı arayan müşterinin gergin, üzgün, kızgın,endişeli olduğunu anlayabilen bir sistem işliyor.
Renault Diyalog yaptığı örnek uygulamada; kendilerini arıyan ve aracın gösterge paneli arkasına kaçan kediyi bulma noktasında endişe yaşayan müşterilerinin ve Renault Diyalog danışmanın canlı ses kaydını paylaşarak; bu kaydın AI yani yapay zekaya yüklenmesi ve işlenmesi sonucu ekli resmin belirli bir algoritma tarafından oluşturulduğunu dile getirdi.

Düzenlenen bir toplantıyla tanıtılan sistem için Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş, ”Renault MAİS olarak, 2018 yılında lider marka ve sektörün en önemli oyuncularından biri olmanın getirdiği sorumluluk gereği, koşulsuz müşteri, bayi ve çalışan memnuniyeti konularında önemli bir yol kat ettik. Müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyacağımız Renault Diyalog ile hizmetlerimizi dijitalleştirdik ve müşterilerimizin kesintisiz destek alabileceği bir platform oluşturduk. Gelişen teknoloji ve değişen müşteri beklentilerine paralel hayata geçirdiğimiz Renault Port ve Renault Yardım-cı gibi uygulamalar ise, 360 derece hizmet anlayışımızın bir göstergesi olma özelliği taşıyor. 2019 yılı, ayrıcalıklı ve benzersiz bir müşteri deneyim hizmeti sunan yatırımlarımız ile otomotiv sektöründeki liderliğimize yaraşır bir dijital dönüşüme odaklandığımız ve tüm paydaşlarımıza daha iyi hizmet vereceğimiz bir yıl olacak.” dedi.

İLİŞKİLİ MAKALELER

POPÜLER HABERLER