Salı, Mayıs 21, 2024
spot_img
Ana SayfaAnasayfa ManşetKIA VE ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ İŞ BİRLİĞİ BEŞİNCİ YILINDA

KIA VE ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ İŞ BİRLİĞİ BEŞİNCİ YILINDA

Türkiye’de Anadolu Grubu çatısı altında otomobilseverlerle buluşan KIA, uzun süredir destekçisi olduğu Basketbol Süper Ligi şampiyonu ve geçen yılın Euroleauge finalisti Anadolu Efes ile iş birliğine devam edeceğini açıkladı.
İş birliği kapsamında Anadolu Efes’in araç sponsorluğunu üstlenen KIA, basketbolculara sezon boyunca kullanacakları Yeni Sportage’ları düzenlenen törenle teslim etti. Tören sırasında renkli görüntüler ortaya çıkarken, Anadolu Efes basketbolcuları Sportage’la birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.
KIA, iş birliği kapsamında ayrıca, Sinan Erdem Spor Salonu’nda yıl boyunca çeşitli aktiviteler de gerçekleştirecek. Geçtiğimiz yıl birçok Turkish Airlines Euroleague maçında çeşitli etkinliklerle taraftarları coşturan, Mart ayında gerçekleştirilen etkinlikle bir taraftara hem iç hem de dış tasarımıyla dikkat çeken Stonic model araç hediye eden KIA, bu yıl da sürpriz aktiviteleriyle Sinan Erdem Spor Salonu’nu dolduran taraftarların ve Anadolu Efes’in yanında olmaya devam edecek.

İLİŞKİLİ MAKALELER

POPÜLER HABERLER