Salı, Mayıs 21, 2024
spot_img
Ana SayfaAnasayfa ManşetYENİ GLC COUPÉ YENİLENEN TASARIMIYLA ŞİMDİ TÜRKİYE’DE

YENİ GLC COUPÉ YENİLENEN TASARIMIYLA ŞİMDİ TÜRKİYE’DE

GLC SUV’un sportif versiyonu olarak en çok satan Mercedes-Benz ürün ailesini tamamlıyor. Yeni GLC Coupé, şık tasarım ve dinamik sürüş keyfiyle farkını ortaya koyuyor. Dikkat çekici gövde orantıları ve özenle şekillenen kıvrımları ile kaliteli bir iç mekân sunuyor.

GLC Coupé, sportif performansı yüksek verimlilikle birleştiriyor. 48 volt teknolojisine ve entegre bir marş jeneratörüne sahip yarı hibrit olarak elektrikli sürüş teknolojisiyle destekleniyor. Yeni GLC Coupé; off-road ya da on-road fark etmeksizin konfor ve kıvraklığıyla neredeyse tüm sürüş ortamlarında kendini evinde hissediyor. Standart spor süspansiyon sürüş dinamiklerini iyileştirirken 4,5° arka aks yönlendirmesi manevra kabiliyetini artırıyor. Bu işlev AIRMATIC havalı süspansiyonla birlikte Teknoloji Paketi kapsamında sunuluyor. 4MATIC dört tekerlekten çekiş özelliği ise off-road performansına katkı sağlıyor.

Yeni GLC Coupé her ayrıntısıyla yüksek standartlar ortaya koyuyor. MBUX bilgi-eğlence sistemi en güncel nesliyle daha kullanıcı dostu bir yapı sergiliyor. Sürücü ekranı ve orta ekrandaki canlı görüntüler, araç ve konfor fonksiyonlarının kontrolünü kolaylaştırıyor. Tam ekran navigasyon, mümkün olan en iyi rota yönlendirmesini sağlıyor. Ayrıca navigasyon için artırılmış gerçeklik işlevi de sunuluyor. Kamera, aracın ön tarafını sürekli tarıyor. Merkezi ekran, hareketli görüntüler dışında trafik işaretleri, yön okları, şerit değiştirme önerileri de dahil olmak üzere sanal nesneleri, bilgileri ve işaretleri bir arada gösteriyor. 

Sezgisel sesli asistan “Hey Mercedes”, doğal dile ve kullanıcı tercihlerine giderek daha etkili yanıtlar veriyor. Müzik akışı hizmetleri ve kişisel ayarlar MBUX’a sorunsuz bir şekilde entegre edilebiliyor.

İLİŞKİLİ MAKALELER

POPÜLER HABERLER