Perşembe, Kasım 30, 2023
spot_img
Ana SayfaAnasayfa ManşetBYD ATTO 3 “YILIN ELEKTRİKLİ OTOMOBİLİ” SEÇİLDİ

BYD ATTO 3 “YILIN ELEKTRİKLİ OTOMOBİLİ” SEÇİLDİ

BYD’nin C SUV modeli BYD ATTO 3, prestijli ödüllerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kasım ayından itibaren Türkiye’de de yollara çıkacak olan tamamen elektrikli BYD ATTO 3, üstün elektrikli araç teknolojisiyle News UK tarafından düzenlenen “The Motor Awards 2023 Ödülleri’nde” Yılın Elektrikli Otomobili seçildi.

BYD markasının yüksek güvenlik ve verimlilik sunan elektrikli modeli BYD ATTO 3, The Sun, The Sunday Times, Driving.co.uk ve News UK’deki The Times Luxx yayın gruplarından oluşan otomotiv gazetecilerinin uzman jürisi tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Birçok farklı elektrikli aracın yarıştığı ödüllendirmede, araçların performansı, verimliliği, tasarımı, yenilikçi özellikleri, güvenlik donanımları ve çevreye olan etkileri gibi çeşitli kriterler değerlendirildi.

BYD ATTO 3 ise tüm kriterlerde jüriyi etkileyerek açık bir birincilik elde etti ve “Yılın Elektrikli Otomobili” unvanıyla taçlandırıldı. BYD sunduğu otomobillerle sürdürülebilirlik, yenilikçilik ve gelecek nesiller için çevreyi korurken müşterilerin de beklentilerini aşmaya devam ediyor.

İLİŞKİLİ MAKALELER

POPÜLER HABERLER