Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaAnasayfa ManşetEN ERİŞİLEBİLİR MODEL Y ARTIK TÜRKİYE’DE

EN ERİŞİLEBİLİR MODEL Y ARTIK TÜRKİYE’DE

Türkiye’deki Tesla Model Y serisine yeni bir ekleme yapılarak, en erişilebilir Model Y satışa sunuldu. Model Y’nin Arkadan Çekişli versiyonu KDV ve ÖTV dahil ₺1.791.451* başlangıç fiyatı ve 455 km menzil (WLTP) ile satışa sunuluyor.
Dünyanın sürdürülebilir enerjiye geçişini hızlandırma kararlılığımız doğrultusunda, Model Y Arkadan Çekişli versiyonunu, önemli ölçüde daha uygun fiyatlı hale getirerek Türkiye’deki müşterilerin beğenisine sunuluyor. Arkadan Çekişli Model Y, web sitemizden siparişe açılmış olup, teslimatları Haziran ayında başlayacak.
Arkadan Çekişli Model Y, 0’dan 100 km/sa hıza 7,5 saniyede ulaşarak heyecan verici bir hızlanma deneyimi sunarken, Model Y’nin 2023’te dünyanın en çok satan otomobili olmasını sağlayan tüm özelliklerini koruyor. En üst düzey premium malzemeler, rahatlık, güvenlik ve bağlantı özellikleri standart olarak bu modelinde de sunulacak.
Diğer tüm Tesla araçları gibi Model Y de tüm Avrupa’da güvenilir ultra hızlı şarj imkânı sağlayan kapsamlı Supercharger ağına erişebilecektir. Tesla Wall Connector gibi evde şarj seçeneklerinin eklenmesi ve Avrupa genelindeki şarj ağlarının genişletilmesiyle birlikte sürücüler artık daha rahat ve kapsamlı bir şarj altyapısına erişmeye devam edecekler.
İLİŞKİLİ MAKALELER

POPÜLER HABERLER