Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaAnasayfa ManşetYENİ ALFA ROMEO MILANO TANITILDI

YENİ ALFA ROMEO MILANO TANITILDI

Alfa Romeo, yeni modeli MILANO’nun dünya prömiyerini gerçekleştirdi. İtalya’nın Milano şehrindeki Milano Otomobil Kulübü’nde (Automobile Club Milano)tanıtılan MILANO, markanın 1910’da kurulduğu şehirle olan bağlantısının altını çizerek, yenilik ve gelenek arasında mükemmel dengesiyle dikkat çekti.

Markanın yeni tasarım dilini yansıtan MILANO, Türkiye’de mayıs ayında markanın online satış kanalı, online.alfaromeo.com.tr/ üzerinden ön satışa açılacak. Teslimatlar ise eylül ayından itibaren gerçekleştirilecek.

MILANO, markanın kompakt segmente dönüşünü bekleyen Alfa Romeo hayranları (Alfisti) şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Yeni model sınıfındaki en sportif ve en heyecan verici otomobil olarak, Giulietta ve Mito tutkunlarının yanı sıra yeni nesil Alfistiyi de etkileyecek. Segmentinde kendine öz tarzıyla öne çıkan MILANO, geniş kitlelere farklı ve çekici bir otomobile ulaşma fırsatı sunuyor. Yeni tasarım diliyle yeni nesil kullanıcıları da markaya çekmeyi hedefleyen MILANO, sportif sürüş özelliklerini günlük kullanımdaki pratiklikle birleştiriyor.

MILANO, genel modellerden türetilen sportif versiyonlarının yoğunlukta olduğu bir segmentte; konfor, bağlantı ve sürüş dinamiklerinde en ileri teknolojilerle, etkileyici bir stili bir araya getiren benzersiz ve harika bir otomobil olarak sunuluyor. Estetik tasarım özellikleri ve donanım açısından ayrım olmaksızın MILANO’nun hibrit ve tam elektrikli versiyonları bulunuyor. Sportif sürüşle konfordan ödün vermeyen MILANO, premium rakipler arasında 400 litre ile en büyük bagaj hacmini sunuyor.

İLİŞKİLİ MAKALELER

POPÜLER HABERLER